تلویزیون OLED خمیده ال جی

on .

تلویزیون OLED خمیده ال جی

انحنای صفحه نمایش به گونه ای طراحی وساخته شده است که با زاویه و طیف دید چشم همگون باشد، فراهم آوردن تصاویر به گونه ای که چشم تصاویر را با فواصل یکسان از نقاط مختلف صفحه نمایش دریافت می کند، از سایر مزایای صفحه نمایش منحنی است.

 پایه کریستالی

توهم لذت بخش شناور بودن تلویزیون و صفحه نمایشی که بدون پایه معلق است دستاوردی نوین در طراحی برای نهایت غوطه ور شدن در تصاویر است.

بلندگوهای صاف


بلندگوهای دو کاناله فوق باریک سرامیکی به کار رفته در این تلویزیون صدایی بسیار شفاف با فرکانس بالاتراز بلندگوهای معمول دیگر به کاربران ارائه می دهد.

زاویه دید وسیع

در تلویزیون OLED منحنی ال جی دیگر محدودیتی به نام زاویه دید وجود ندارد فارغ از اینکه از چه زاویه ای به تصاویر نگاه می کنید.

کنتراست رنگ بی نهایت

در نهایت OLED ال جی توانست بهترین کنتراست رنگ نسبت به تلویزیون های معمولی در بازار را ارائه دهد.

رنگ مشکی واقعی

با توجه به قابلیت خاموش و روشن شدن هر پیکسل نوری رنگ مشکی خالص بوجود می آید که باعث خلق کنتراست بی نهایت تلویزیون و کیفیت بالا و بی مرز در تصاویر می گردد.کنتراست به معنی بازه میان روشنترین تا تاریکترین نقطه بروی صفحه است. گرچه تا به اکنون ایجاد کنتراست بی نهایت غیر ممکن بود اما ال جی این غیر ممکن را ممکن ساخت!

 

قدرت انطباق تصاویر متحرک بالا

سرعت پاسخ گویی در تلویزیون OLED ال جی صدها برابر بیشتر از تلویزیون های LED موجود در بازار است. این ویژگی سبب می شود تصاویر با سرعت بسیار بالا بدون پرش و جاماندگی با شفافیت بسیار بالا به نمایش در آیند.

طراحی به باریکی کاغذ

ساختار بهینه شده OLED سبب پیشتازی در شکل ظاهری و فرم آن نیز شده است. این اتفاق سبب شده بار دیگر OLED مرزهای دیگری را پشت سر نهاده و به نهایت باریکی صفحه نمایش دست یابد.

 4 پیکسل رنگ

تکنولوژی پخش تصاویر با استفاده از چهار رنگ با افزودن رنگ سفید به سه رنگ اصلی (قرمز،سبزوآبی) پدید می آیدو باعث میگرددتغییرات شگرفی در بازه پوششی رنگهای اصلی و تصحیح وضوح رنگهاحاصل آید.
این تغییرات باعث می شود قدرت پخش رنگ در هر پیکسل OLED بیشتر گردد و تصویر با رنگ و نور بی نظیری به نمایش در آید.

 

بدنه فیبرکربن و یکپارچه

طراحی براق پشت تلوزیونهای OLED از فیبر کربن پیشرفته ساخته شده است. فیبر کربن CFRP یکی از مواد با کیفیت است که در ساخت هواپیما و خودروهای فوق سریع به کار می رود و موجب سبکی ، مقاومت و دوام خارق العاده می گردد.

ضبط داخلی

بر روی حافظه داخلی دستگاهتان برنامه های مورد علاقه تان را ضبط کنید.

 

خبرنامه

جهت ارائه مطالب جدید پست الکترونیک خود را وارد نمایید .