هدفون های وایرلس جدیدی که در عرض 60 ثانیه قالب گوش شما می شوند

on .

پیدا کردن یک هدفون مناسب از جمله سخت ترین کارهای دنیا به شمار می رود. برندهای متفاوت با انواع هدفون های متنوع وجود دارند که نمی توان به راحتی یکی را از میان آنها برگزید و خریداری کرد.استارتاپ Revols، دلیل این اختلاف سلیقه ها را تفاوت شکل گوش هر فرد ذکر کرده و گفته همانند اثر انگشت در هر انسانی منحصر به خود اوست. بنابراین اگر بخواهیم هدفونی ایده آل داشته باشیم می بایست آن را دقیقا مطابق فرم گوش ما ساخته باشند. موسسه مذکور کمپینی در سایت کیک استارتر راه اندازی کرده تا برای هدفون های بی سیم خود سرمایه جمع آوری کند. این هدفون ها با مواد ژله ای پر شده اند تا خیلی سریع و راحت در هر گوشی جای بگیرند.

تنها کاری که فرد باید انجام دهد این خواهد بود تا گوشی هدفون را داخل گوش بگذارد و کلید موجود در اپلیکیشن شرکت سازنده را فشار دهد و در آخر بگذارد این گوشی ها معجزه خود را انجام دهند.

اما معجزه به چه صورت رخ می دهد؟ ماجرا از این قرار است که گوشی های هدفون پس از قرار گرفتن درون گوش و فشرده شدن دکمه ی اپ کمی گرم می شوند تا مواد ژله ای داخل آنها ذوب گردد و قالبِ بخش داخلی گوش را به خود بگیرند. این گرما به اندازه ای است که فرد کاملا حسش می کند اما آزار دهنده نیست. در ضمن، این گرما به کاربر نشان می دهد که تغییر شکل هدفون در گوش او آغاز شده. پس از یک دقیقه، وقتی هدفون دقیقا شکل گوش شد، مواد ژله ای سفت می شوند تا به همان شکل قالب گوش فرد باقی بمانند

خبرنامه

جهت ارائه مطالب جدید پست الکترونیک خود را وارد نمایید .