با سری جدید دستگاه های تصفیه هوای ال جی آشنا شوید

on .

همگی به خوبی می دانیم تنفس طولانی مدت هوای آلوده آنهم در کلان شهرهایی همانند تهران می تواند چه عواقب وخیمی داشته باشد. یکی از راه های پیشگیری از چنین عواقبی استفاده از دستگاه های تصفیه هوا به حساب می آید و در همین راستا شرکت ال جی با معرفی سه مدل جدید از این دسته محصولات خود و به کارگیری فناوریهای نوین در آنها تلاش کرده تا پاسخگوی معضل و نیاز پیش تر اشاره شده باشد. هوایی که در خانه یا اداره تنفس می‌کنید ممکن است برای سلامتیتان خطرناک باشد- حتی خطرناکتر از آن هوایی که در فضای بیرونی در شهرهای آلوده وجود دارد. این مسئله در ماه‌های سرد حادتر است، زمانی که درها و پنجره‌های خانه، اداره و مدرسه محکم بسته شده است تا از اتلاف انرژی جلوگیری کند.

بسیاری از مردم به این مهم واقف نیستند که «سرماخوردگی دائمی» یا عوارض ناراحت‌کننده دیگر ممکن است به دلیل تنفس هوای خانه امن خودشان به وجود آمده باشد. بسیاری از مردم برای سال‌ها با این عوارض دست به گریبانند و از این دکتر به آن دکتر مراجعه می‌کنند در حالی که هرگز دلیل اصلی مشکلشان را پیدا نمی‌یابندآلودگی هوای داخلی باعث مشکلات عدیده‌ای از جمله سردرد، بیماری‌های تنفسی، سرماخوردگی دائمی، گلودرد، سرفه مزمن، خارش پوست، التهاب چشم، بی‌حالی، سرگیجه و زوال حافظه می‌شود. شرکت ال‌جی سری جدید محصولات ممتاز تصفیه هوای خود را ارائه کرده است تا این مشکل را به طور کلی با کمترین هزینه و بدون اتلاف انرژی برطرف کند. دستگاه‌های آکوا، ایرباس و مون‌بلان آماده‌اند تا با این خطرات مبارزه کنند.

دستگاه‌های تصفیه هوای ال‌جی با به کارگیری چندین فیلتر پیشرفته برای مبارزه با ذرات معلق نامرئی به طور چشمگیری کیفیت هوای داخل خانه را افزایش می‌دهند. فیلتر Triple Care دود، ذرات دودزا نظیر SO2 و NO2 را جذب می‌کند و حتی بوهای نامطبوع را از بین می‌برد. در ضمن، فیلتر قدرتمند HEPA سلامت کاربران را با از بین بردن ذرات معلق (با اندازه کوچکتر از 0.03 میکرومتر) حفظ می‌کند و باکتری‌ها، ویروس‌ها و 99.9 درصد PM2.5 را نابود می‌کند. هر دو فیلتر Triple Care و HEPA توسط مؤسسه فناوری تست و ارزیابی شانگهای (SIMT) گواهی شده‌اند.

یک مدیر رسانه‌ای شرکت ال‌جی در ایران می‌گوید: “ال‌جی از ارائه این دستگاه‌های تصفیه هوا در ایران به خود می‌بالد. با در نظر گرفتن فناوری‌های فیلتراسیون هوای پیشرفته و منحصربه‌فرد ال‌جی، پرچمداران ما با حذف شن، غبار، دود، ذرات دودزا و سایر ذرات خطرناک بالقوه معلق درهوا، سلامتی مشتریانمان را تضمین می‌کنند. جدیدترین دستگاه‌های تصفیه هوای ال‌جی گزینه‌های قابل اعتماد و کارا هستند که به طور خاص برای رفع نیازهای بازار ایران طراحی شده‌اند

خبرنامه

جهت ارائه مطالب جدید پست الکترونیک خود را وارد نمایید .